ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi uzman bir Bioenerjist tarafından, bu tekniğin nasıl uygulandığını sistematik, teorik ve pratiğiyle anlatılan ve uygulanan bir eğitimdir.

Kendisine bioenerji enerjisini toplayan uzman Bioenerjist, bu enerjiyi inisiye yoluyla eğitim alan kişiye uygulamalı olarak anlatır. İnisiye alan kişi şifa kanallarının açılmasıyla bu tekniği uygulamaya başlayabilir. Kişinin özü, kendi ruhsal varlığı ve tüm evrenle bağlantı kurmasına yardımcı olan şifa enerjisi aktive olur. Kişide potansiyel iyileştirici güç ortaya çıkar.

Eğitim sırasında bedenin bilinçsiz aklıyla temasa geçilir ve enerji dengesi düzenlenir. En doğru ve ideal enerji akışının sağlanması amaçlanır. Bu sayede algıları kapatan, vücut dinamiğini, dengesini, bağışıklık sistemini, ruhsal ve fiziksel bedeni kötü anlamda etkileyen negatif enerjiler kişiden temizlenir. Bu online eğitim herkese açık olup, kendinde bu gücü hissedenler için oldukça faydalıdır. Eğitim internet üzerinden online bir şekilde skype üzerinden birebir eğitimci tarafından yapılmaktadır.