Röportajlar


https://www.medya-24.com/mobil?islem=haber&id=33908


Derya Eryılmaz Kimdir? Neler Yapar?

1982 Ankara doğumluyum. Sosyolog ve Aile Danışmanıyım. Kuantum Enerji Eğitmeni ve Uzmanıyım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Uzun yıllardır Ruhsal Rehberlik yaparak, Kişisel Gelişim alanında danışmanlık yapmakla birlikte aktif olarak seans yapan, üniversite ve akreditasyon onaylı sertifikalar veren bir eğitmenim.

Çocuk yaşta var olan Metafizik yeteneklerimi ileri yaşlarda tam olarak anlayıp algıladıktan sonra, var oluş amacımın tam farkındalığına ulaşarak önce kendimin daha sonrada danışanlarımın bu konuda farkındalığını açarak oldukları şu an ki potansiyellerini ve durumlarını daha fazla yükseltip geliştirerek, danışanlarımı ruhsal ve pozitif anlamda ileri seviyeye taşımak için yardım eden ve işini severek yapan biriyim.

Bize Biraz Kuantum Bioenerji Dünyasından Bahs edermisiniz?

Kuantum Bioenerji Dünyası uzun yıllar edinilen bilgi, birikim, eğitim, araştırma ve binlerce kişi ile yapılan seanslar ve eğitimler sonucu alınan olumlu pozitif geri dönüşümler üzerine kurulmuş yüksek enerji sistemi ile oluşan bir ekoldür. Bu ekolün eğitim amacı ise en başta Kuantum Bioenerji Eğitimini tamamlayan kursiyerlerimizi Kuantum Bioenerji Dünyası Ailesine Katılarak başta kendilerine daha sonrada çevrelerine yardım edebilmeyi sağlamakla birlikte kariyerlerini oluştururken de hayatlarını pozitif yönde değiştirebilme bilgi ve becerisini kazanmalarıdır. Bu anlayışla pozitif yeni inovasyonlara açık kendini ruhsal anlamda da yenileyen, danışanlarını geliştiren ve gelen talepleri karşılayan tüm Kuantum Bioenerji Dünyası Ailesine bunu aktarabilen bir ekoldür.

Kuantum Bioenerji alanında uzmanlaşıp Kuantum Bioenerji Grand Master Seviyesine ulaşmış bir isimsiniz peki nedir Bioenerji ?

Bioenerji tüm evrende var olan yaşam enerjisidir. İlahi kozmik kaynaklı bir enerjidir. İnsan yaşamı ve sağlığı üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. Vücudun çalışma fonksiyonunu çok önemli şekilde yönetir. Bioenerji seviyesi orta düzeyde olan kişiler hastalıklara karşı daha dirençlidir. Fakat düşük enerji seviyesinde olan kişiler hastalıklardan daha fazla etkilenmektedir. Bioenerji bütüncül bir şifa sistemidir. Ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda vücudun yeniden akord edilmesini sağlar. Hücresel fonksiyon bozukluğunun giderilmesine yardımcı olur. Bununla da kalmayıp Bioenerji ile aura, enerji merkezleri, enerji meridyenleri, 7 ana katman arındırılmakta ve blokajlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu şekilde kişilerin frekansları yükselmekte, pozitif çekim güçleri daha hızlı olmakta, enerjileri ve hayata karşı bakış açıları da daha güçlü olmaktadır.

Herkes Bioenerjist Olabilir Mi ?

Evet herkes Bioenerji Eğitim Programına katılarak ilk modülde aşırı yüksek enerjetik problemler hariç herkes pozitif enerjisini yüksek tutmayı ve nasıl koruyacaklarını da öğrenerek başta kendisine sonrada yakın çevresine bioenerji uygulamaları yapabilir, bioenerjist olabilir. Çok daha ileri düzey Parapsikolojik çalışmalar içinse ileri seviyede modül eğitimlerimiz ve danışmanlık desteğimiz ile baş etmek mümkün.

Son olarak okurlarımıza ne tür mesaj vermek istersiniz ?

Son olarak insan değişip dönüşebilir. Hayatını her açıdan daha iyi ve kaliteli bir hale getirebilir. İmkânsızlık zihindedir. Oysaki imkânsız diye bir şey yoktur.

Mevlana’nın : “Kardeşim! Sen düşünceden ibaretsin, geriye kalan et ve kemiksin. Gül düşünürsen, gülistan olursun. Diken düşünürsen, dikenlik olursun.

Hz. Ali’nin de : “Sen kendini küçük bir cisim sanırsın, ama en büyük âlem sende gizlidir.” Sözü ile bitirmek isterim yaradılışımızdaki DNA’larımızdaki gizli güç diye bilinen frekans ve enerji içimizde mevcut. Bunu ortaya çıkarmak ise eğitim, istikrar, istemek ve farkındalıkla olacak.

Web sayfamız : www.kuantumbioenerji.com
Facebook: Kuantum Bioenerji
İnstagram @ kuantumbioenerji
@Kuantumbioenerjiegitimi
Röportaj Hazırlık : Melek Şenol
Haber medya-24.com