Röportajlar

Derya Eryılmaz Kimdir ? Neler Yapar ?
1982 Ankara doğumluyum. Sosyolog ve Aile Danışmanıyım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Uzun yıllardır Ruhsal rehberlik yaparak kişisel gelişim alanında danışmanlık yapmakla birlikte aktif olarak seans yapan, üniversite ve akreditasyon onaylı sertifikalar veren bir eğitmenim.
Çocukluk yaşta var olan Metafizik  yeteneklerimi ileriki yaşlarda tam olarak anlayıp algıladıktan sonra var oluş amacımın tam farkındalığına ulaşarak önce kendimin daha sonrada danışanlarımın bu konuda farkındalığını açarak oldukları şu an ki potansiyellerini ve durumlarını daha fazla yükseltip geliştirerek danışanlarımı pozitif anlamda  ileri seviyeye taşımak için yardım eden ve işini severek yapan biriyim.

Bize Biraz Kuantum Bioenerji Dünyasından Bahsedermisiniz?
Kuantum Bioenerji Dünyası uzun yıllar edinilen bilgi, birikim, eğitim,  araştırma ve binlerce kişi ile yapılan seanslar ve eğitimler sonucu alınan olumlu pozitif geri dönüşümler üzerine kurulmuş yüksek enerji sistemi ile oluşan bir ekoldür. Bu ekolün eğitim amacı ise en başta Kuantum Bioenerji Eğitimini tamamlayan kursiyerlerimizi Kuantum Bioenerji Dünyası Ailesine Katılarak başta kendilerine daha sonrada çevrelerine yardım edebilmeyi sağlamakla birlikte kariyerlerini oluştururken de hayatlarını pozitif yönde değiştirebilme bilgi ve becerisini kazanmalarıdır. Bu  anlayışla pozitif yeni inovasyonlara açık kendini ruhsal  anlamda da  yenileyen, danışanlarını geliştiren ve gelen talepleri karşılayan tüm Kuantum Bioenerji Dünyası Ailesine  bunu aktarabilen bir ekoldür.

Kuantum Bioenerji alanında uzmanlaşarak Kuantum Bioenerji Grand Master Seviyesine ulaşmış bir isimsiniz peki nedir Bioenerji ?
Bioenerji tüm evrende var olan yaşam enerjisidir. İlahi kozmik kaynaklı bir enerjidir. İnsan yaşamı ve sağlığı üzerinde  çok büyük bir etkiye sahiptir.  Vücudun çalışma fonksiyonunu çok önemli şekilde yönetir. Bioenerji seviyesi orta düzeyde olan kişiler hastalıklara karşı daha dirençlidir. Fakat Düşük enerji seviyesinde olan kişiler hastalıklardan daha fazla etkilenmektedir. Bioenerji bütüncül bir şifa sistemidir. Ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda vucudun yeniden akord edilmesini sağlar. Hücresel fonksiyon bozukluğunun giderilmesine yardımcı olur. Bununla da kalmayıp Bioenerji ile aura, enerji merkezleri, enerji meridyenleri, 7 ana katman arındırılmakta ve blokajlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu şekilde kişilerin frekansları yükselmekte, pozitif çekim güçleri daha hızlı olmakta, enerjileri ve hayata karşı bakış açıları da daha güçlü olmaktadır.