AURAMIZI NASIL GÜÇLENDİRMELİYİZ ?

Aura insanın enerji alanıdır. Enerji ışığıdır. Ve enerji alanımız duygu ve düşüncelerimizden meydana gelen bir frekansdan oluşmaktadır. Aura çevrenizdeki kişiler ve daha pek çok durum ve olaydan dolayı da gün içerisinde de pozitif anlamda yada negatif anlamda da etkilenmektedir.

Aura bedeni kişileri fiziksel ve psikolojik olarak da etkilediği gibi karekteride yansıtır. Auranın güçlenmesi için öncelikle auranınızın temiz olması gereklidir. Bunların başında elbetteki pozitif düşünmek, yani duygu ve düşüncelerini kontrol etmek ve pozitif yaşam tarzının da büyük bir etkisi vardır. Fakat aurayı temizlemenin de bir çok yöntemi ve çeşidi bulunmaktadır. Bizler auramızı ve enerji bedenimizi kainattaki ilahi güce bağlanarak oradan gelen akış ile temizlemekte ve arındırmakla birlikte yaşam tarzı, düşünce tarzı gibi bir çok faktörlerede dikkat etmekteyiz.

Aurayı güçlendirmenin de bazı çeşitleride vardır bunlardan biri doğaya çıkmak doğada vakit geçirmek toprak ve su ile temas etmek, ibadet etmek, meditasyon yapmak yada dua etmekte özünüzle bir bağlantı oluşturacağı için titreşiminizi yükselmesine ve doğal olarak auranızın güçlenmesine sebep olur, yine aurayı güçlendirmek için doğru nefes yöntemlerine de ihtiyaç vardır. Doğru nefes ruhsal ve zihinsel sağlıklı olmayı da beraberinde getirdiği gibi strestende kişiyi uzaklaştırır.

Temiz bir aura olması ile auranın kirli olması yani karanlık olması arasında dağlar kadar fark vardır. Bu fiziksel, ruhsal, zihinsel ve enerjetik anlamda sağlığı çok büyük oranda etkilemektedir.