HAKKIMIZDA


Parapsikoloji Akademi bünyesinde kurulan Kuantum Bioenerji Merkezi’nin kurucusu Cenap Eryılmaz’dır. Cenap Eryılmaz doğuştan gelen üstün Parapsikolojik yeteneklerini en kadim ilimler ve bilimsel bakış açısı ile geliştirmiş ve kendi ekolünü kurmuştur. 21 yılı aşkın süredir ilmi faaliyetlerine devam eden Cenap Eryılmaz bu süre içerisinde bu alanda birçok hoca yetiştirmiş ve kendini ön plana çıkarmamayı seçmiştir. Yeteneklerini ve ilmini fark ettiğinde Türkiye dışındaki parapsikoloji merkezleri ile kendi ekolü ile ilgili bilgi alışverişi yaparak çalışmalar yapmış ve belgeler edinmiştir. Ülkemizde bu alandaki en etkin ve yetkin üstat olan Cenap Eryılmaz bioenerji alanında kendi ekolünü oluşturarak kollara ayırmış ve Kuantum Bioenerjiyi kurmuştur.


Kurumumuz Uzman Eğitmeni Derya Eryılmaz Bioenerji alanında uzun yıllardır ilmi faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Kuantum Bioenerji Dünyası’nda yıllardır birçok Bioenerji Uzmanı yetiştirmiştir ve seanslar yapmıştır. Derya Eryılmaz yaptığı ilmi faaliyetler boyunca birçok diploma ve sertifika alarak ilmini geliştirmiş ve etkili bir konsept oluşturarak Bioenerji alanında yetkin çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda Sosyolog olan Derya Eryılmaz, Kuantum Düşünce Uzmanı, Eft Uzmanı, Nefes Koçu, Aile Danışmanıdır ve sertifika ve diplomaları ile bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir.


Kurumumuz hocalarından Ali Ahmet Cihan Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunudur. Uzun yıllar nörolojik rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon ve ortopedik rehabilitasyon alanlarında hizmet veren fizyoterapist Ali Ahmet Cihan meslek hayatı boyunca birçok farklı vaka görerek tecrübe kazanmıştır. Manuel terapi ve pilates hocalığı eğitimlerini Amerikan Hands On Seminars’dan alan Ali Ahmet Cihan aynı zamanda manuel terapide uzmanlaşmış ve bu alanda uzun yıllar çalışmıştır.


Bizler Kuantum Bioenerji Akademi olarak değişimin, gelişimin, eğitimin ve öğrenimin hayat boyu yani ''beşiktan mezara kadar'' özdeyişinde ifade edildiği gibi, bireyin olduğu her yerde gerçekleşebilen; öğrenmenin yaş, sosyal, ekonomik statü ve eğitim seviyesine bakılmaksızın, herhangi bir engel olmadan sürdürülebileceğini inancı üzerine en değerli yatırımın ise insana yapılan yatırım olduğunun bilinci ile hiçbir zaman boşa gitmeyeceğini biliyoruz.

Bu duygu, düşünce ve heyecanla; kişisel farkındalığı yüksek, güçlü ve zayıf yönlerini tanıyan bireyler yetiştirme gayreti ve çabası ile hedeflerine ulaşmak isteyen danışanlarımızın güçlü yönlerini daha da güçlendirmeye, zayıf yönlerini geliştirmeye yönelik planlı çaba içerisinde bireyler yetiştirerek topluma kazandırma gayreti içerisinde kurulmuştur.

Kuantum Bioenerji Akademi, uzun yıllar oluşan bilginin, deneyimlerin, tecrübelerin sentezlenmesi sonucunda oluşmuş bir kuruluştur. Kuantum Bioenerji de biz tüm bilgi, birikim, ve deneyimlerimizi tüm gerçeklikler ile kişileri güvenli bir ortamda başarıya ulaştırmayı hedef almaktayız.

Kuantum Bioenerji Akademi, eğitim ve şifa seansları ile kaliteli hizmetin önemine dikkat ederek tüm değerlerimize önem veren etik kurallara uygun, sektöründe yenilikçi ve ayrıcalıklı anlayışı ile hizmet vermektedir.

NEDEN BİZ?

İnternet olan heryerden eğitimlerimize katılabilir, zahmetsiz bir şekilde bulunduğunuz yerden sertifika programımızdan yararlanabilirsiniz. Bizler tüm eğitim alan ve almak isteyen herkese kendinize ve çevrenizdeki insanlara faydalı olmanız adına bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarıyoruz.