BİOENERJİ SEANSI

Bioenerji seansı uzak yada yakın mesafeden yapılmaktadır. Bioenerji seansına genellikle ruhsal, zihinsel, fiziksel ve enerjetik anlamda kendini kötü hisseden, enerji kanallarını ve enerji merkezlerimiz olan çakralarını negatif enerjilerden arınmak kendi bedenini yeniden akord yaptırmak isteyen herkes katılabilir. Bioenerji seansı ile kişilerin enerji titreşimleri düzelmektedir. Bioenerji seansı en az 3 ile 7 seans arasında değişir. Bu kişinin yaşadığı rahatsızlığa göre saptanmaktadır.

Bioenerji sadece bölgesel bir şifalandırma yöntemi olmayıp daha çok holistik bir şifa yöntemlerindendir. Bedensel, ruhsal, duygusal katmanların biriken kötü negatif enerji kirliliklerinden arınmasını sağlayan pozitif şifa sistemlerinden biridir. Bioenerj seansına katılan kişiler daha sağlıklı, daha dingin, yüzlerinde ekstra bir ışıltı ve daha arınmış bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler.

Bioenerji modern tıbba destek en iyi alternatif yardımcı tıb olarak tüm ülkelerde, hastanelerde destek alınmakta, Dünya Sağlık Örğütü tarafından kabul görülmektedir.